Kigyulladt egy csarnoképület Nyírbátorban, a környéken több mint 70 embernek kellett elhagynia az otthonát

1 héttel ezelőtt 11
Őket a polgármesteri hivatalban helyezték biztonságba. A tűzoltók órák óta oltják a lángokat.
Elolvasom a teljes cikket