Kiderült, milyen étrend-kiegészítőket szednek a magyarok – Havonta ennyit szánnak rá a legtöbben

6 nappal ezelőtt 15
A magyar lakosság közel 70 százaléka szed valamilyen táplálékkiegészítőt, közülük minden második fogyasztó betegségmegelőzés céljából – derült ki egy friss hazai felmérésből.
Elolvasom a teljes cikket