Kiderült, milyen étrend-kiegészítőket szednek a magyarok – Havonta ennyit szánnak rá a legtöbben
6 nappal ezelőtt
15
A magyar lakosság közel 70 százaléka szed valamilyen táplálékkiegészítőt, közülük minden második fogyasztó betegségmegelőzés céljából – derült ki egy friss hazai felmérésből.