Kiderült, melyik gyümölcs lehet a legjobb a vércukorszint stabilizálására
4 hónappal ezelőtt
25
A banán és az alma sokak kedvenc gyümölcsei közé tartozik. De vajon melyik fogyasztása előnyösebb a vércukorszintünk tekintetében? Dietetikus segít tisztázni a kérdést.