Kiderült: hiába dőlt a pénz, alig van tartaléka az NB I-es csapatoknak

1 héttel ezelőtt 19
Miközben az elmúlt másfél évtizedben csaknem kilencszeresére nőtt az NB I-es klubokat működtető cégek bevétele, a legtöbb egyesület nem képzett érdemi pénzügyi tartalékot – írta elemzésében a G7. A ga...
Elolvasom a teljes cikket