Kiderült, hány magyar óvodásnak van telefonja – Sok négyéves is már mobilhasználó
5 hónappal ezelőtt
25
Vannak olyan óvodások, akiknek már saját mobiltelefonjuk van – derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) médiahasználati szokásokat vizsgáló kutatásából.