Kézilabda-Eb: Küzdelmes kezdés után lelépte az olaszokat a magyar válogatott, már középdöntős

5 hónappal ezelőtt 19
Második mérkőzését is megnyerte Chema Rodríguez együttese a tornán, ezúttal az olaszokat győzte le 32-26-ra.
Elolvasom a teljes cikket