Két új Gripent kapott a Honvédség

9 órával ezelőtt 9

Hivatalosan is fogadták a magyar légierő két új Gripen harcászati repülőgépét a Magyar Honvédség vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár kecskeméti bázisán kedd délelőtt. A svéd gyártmányú repül...

Elolvasom a teljes cikket