Készült egy újabb Facebook-alapú alkalmazás, amivel a Reddit babérjaira törne a Meta

1 hónappal ezelőtt 14

A Facebookot is birtokló Meta különösebb hírverés nélkül tette elérhetővé a legújabb alkalmazását, ami a Forum nevet kapta, és egyelőre csak az Egyesült Államokban elérhető, Elolvasom a teljes cikket