Kerekesszékkel is használható lift lett, de a főbejárathoz lépcső vezet a szegedi bölcsészkar 1,2 milliárdból felújított épületében

5 órával ezelőtt 8
„Nem szeretek ennyire másokra hagyatkozni” – mondta az SZTE egyik mozgáskorlátozott hallgatója, aki nem tudja önállóan használni az épületet.
Elolvasom a teljes cikket