Karácsony Gergely szerint pénzkidobás volt, ha lefizetett valakit a fővárosnál a parkmaffia vezetője

1 héttel ezelőtt 11
Karácsony a fővárosi korrupciós ügy kulcsfigurájáról szóló Telex-cikkre reagált.
Elolvasom a teljes cikket