Karácsony Gergely egészségesebb embereket szeretne Budapesten

2 évvel ezelőtt 51
Célja, hogy egy évtizeden belül visszaadjon plusz öt egészségben eltöltött évet a budapestieknek.
Elolvasom a teljes cikket