Karácsony Gergely a Magyar Hangnak: Szerintem a Fidesznek vége, ez kész, kampó

4 nappal ezelőtt 16
A főpolgármestert a budapesti olimpiáról és Vitézy Dávid miniszterségéről is kérdezték.
Elolvasom a teljes cikket