Karácsony Gergely: a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné válhat

1 héttel ezelőtt 19
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
Elolvasom a teljes cikket