Júliustól többet fizetünk a parkolásért Budapesten, és az automatáknak is búcsút mondhatunk

4 héttel ezelőtt 14
Éves szinten bruttó százmillió forintot emésztett fel az automaták üzemeltetése.
Elolvasom a teljes cikket