„Jó buli volt” – megreptették Luka Modricot

8 órával ezelőtt 10
Luka Modric büszke arra, hogy kétszázadik alkalommal lépett pályára a horvát labdarúgó-válogatottban, annak viszont még jobban örül, hogy csapatával 1–0-ra győzni tudtak Panama ellen a világbajnokság ...
Elolvasom a teljes cikket