Ismét üzemel a német vasút a kommunikációs káosz után

7 órával ezelőtt 8
Kedd este gyakorlatilag összeomlott a német vasúti közlekedés, mert országszerte meghibásodtak a rádiókommunikációs rendszerek. A hibát szerdára tudták helyrehozni.

Elolvasom a teljes cikket