Ismeri azt a viccet, hogy három béka megy a sínen? Már nem is fogja

2 évvel ezelőtt 69
Immár terelőrendszer óvja az úton és a villamossínen átkelő varangyokat, legalábbis a Völgy utcában.
Elolvasom a teljes cikket