Irán panaszt tett, mert csak 24 órával a következő vb-meccsük előtt léphetnek be Amerikába

5 nappal ezelőtt 7
Irán szerint nem egyenlőek a csapatokra vonatkozó feltételek.
Elolvasom a teljes cikket