Irán kemény üzenetet küldött: Izraelnek távoznia kell Dél-Libanonból

5 órával ezelőtt 7
Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és "konfliktuscsökkentő központ" létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újrain...
Elolvasom a teljes cikket