Innen érkezik minden második magyar gyógyszer: hatalmas, környezetbarát központot adtak át

3 nappal ezelőtt 23

Nyolcmilliárd forintos, saját forrásból finanszírozott beruházással épített új logisztikai központot a Phoenix Pharma Zrt. Győrben. Az M1-es autópálya mentén felhúzott, korszerű technológiával fels...

Elolvasom a teljes cikket