Ilyen volt egy Utasellátó büfé a szocializmus idején: imádnivaló, nosztalgikus képet mutatunk

1 hónappal ezelőtt 25
Aki egyszer átélte a hangulatát, soha nem felejti el.
Elolvasom a teljes cikket