Ilyen megrázó volt az élet a viktoriánus elmegyógyintézetekben: megdöbbentő indokokkal is bekerültek

6 órával ezelőtt 8
A viktoriánus korban a nőket olyan szigorúan figyelték, hogy akár a teafogyasztás miatt is elmebetegnek bélyegezhették őket.
Elolvasom a teljes cikket