Igaz, a Tisza nem indult el Kazincbarcikán, de a Tisza azt jelenti: „Nemorbán” – és „Nemorbán” bizony most is volt

3 hónappal ezelőtt 23
Tök mindegy, hogy a Tisza kit fog indítani, mert nem a nevére szavaznak majd, hanem arra, hogy ő az esélyes ellenzéki jelölt. Ungváry Zsolt írása.
Elolvasom a teljes cikket