Húsz éve még a csőd szélén állt, most a Samsungnál is értékesebb lett a dél-koreai csipgyártó cég

1 nappal ezelőtt 8
Ezzel Dél-Korea legértékesebb tőzsdén jegyzett vállalatává vált.
Elolvasom a teljes cikket