Horribilis összeget emészt fel az állam egyik stratégiai ágazata, de még így is pumpálni kell bele az adófizetők pénzét

1 nappal ezelőtt 13
A szociális támogatás nagyobb volt a díjbevételnél.
Elolvasom a teljes cikket