Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban

8 órával ezelőtt 8
Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – mondta el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Elolvasom a teljes cikket