Hiába a debreceni siker, drasztikus profitwarningot adott ki a BMW; a VW-nél meg a túl magasnak ítélt osztalék miatt áll a bál

5 nappal ezelőtt 15
Egyre-másra jönnek a rossz hírek a német autóiparról.
Elolvasom a teljes cikket