Három cég is nagyon akarja a Videotont, júliusra új tulajdonosa lehet a klubnak

3 héttel ezelőtt 19
Cser-Palkovics András közölte, az önkormányzat nem tudja és nem is akarja közpénzből támogatni a csapatot.
Elolvasom a teljes cikket