Hankó államtitkára is távozott az NKA bizottságából, a tagság fele már lemondott

1 hónappal ezelőtt 25
Kiss-Hegyi Anita a korábbi Kulturális és Innovációs Minisztérium államtitkára volt, Hankó Balázs idén januárban nevezte ki az NKA bizottsági tagjának.
Elolvasom a teljes cikket