Ha ma megszüntetnék a védett üzemanyagárat, 40 forinttal emelkedne a benzin meg a gázolaj ára

6 nappal ezelőtt 7
Egyelőre nem indokolt a védett üzemanyagár kivezetése, hetek múlva lehet csak az.
Elolvasom a teljes cikket