Ha a kórházak után iskolákat is BEZÁR majd az új kormány, nos, abból azért lesz vihar, szakmai és politikai szinten is!

2 héttel ezelőtt 19
„Az adófizetők forintjaiból nem fogunk két iskolát fenntartani egy iskolányi gyerek számára.”
Elolvasom a teljes cikket