Ha a hatóság úgy dönt, akár be is záratná a Semcorp akkuipari üzemét Debrecen polgármestere

4 órával ezelőtt 10
„Ez egyszerűen elfogadhatatlan!” – mondta Papp László, miután megtudta, hogy a gyár területén szennyeződtek a felszín alatti vizek. Még feljelentést is tett az ügyben.
Elolvasom a teljes cikket