Gulyás: Ez Magyar legrosszabb beszéde volt, felháborító és becsületsértő

1 nappal ezelőtt 6

Ez nem Magyar legjobb, hanem legrosszabb beszéde volt Gulyás Gergely Fidesz-frakcióvezető szerint, aki becsületsértőnek és felháborítónak tartotta a miniszterelnök beszédét.

Elolvasom a teljes cikket