Gödi civilek a Samsungnak: Nem mérni, hanem csökkenteni kell a zajt!

2 nappal ezelőtt 18
A Göd-ÉRT Egyesület szerint kevés, hogy a Samsung a múlt héten párbeszédet és közös méréseket ígért a lakosságnak. A civilek azonnali zajcsökkentést, az éjszakai működés korlátozását, a gyárbővítés le...
Elolvasom a teljes cikket