Garázspunkkal, absztrakt hiphoppal és discóval tért vissza a Telex After bulija

2 héttel ezelőtt 12
A Kassán tartott bulinkon keveredtek a stílusok, fellépett Villő, az Andrej, Smeci és Domus trió, a garázspunkot játszó DARĀGE és TücsökEszti is.
Elolvasom a teljes cikket