Fidesz: a kormányfő hagyja abba a fenyegetőzést és félelemkeltést!

2 nappal ezelőtt 8
A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz méltó...
Elolvasom a teljes cikket