Felmérték ezt is, a magyarok relatív többsége szerint tényleg maffiaállamban élünk

4 hónappal ezelőtt 28
A Republikon Intézet azt vizsgálta, hogy mi az emberek szerint a legtalálóbb elnevezés az Orbán-rendszerre. Sokan egyszerűen NER-nek vagy illiberális demokráciának neveznék, polgári demokráciának visz...
Elolvasom a teljes cikket