A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a keddi elnökségi ülésén úgy döntött, hogy a következő szezontól bevezetik az osztályozót<...
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a keddi elnökségi ülésén úgy döntött, hogy a következő szezontól bevezetik az osztályozót<...