Fantasztikus élmények veterán Mercivel a sivatagon át

2 évvel ezelőtt 56
A vármegyeszékhelyről is indult egy kétfős csapat január végén a Budapest–Bamako-ralin. A Füge Liget kávézóban várták a rajongókat közönségtalálkozóra február 29-én, ahol Vermes Gábor és Szűcs Dávid e...
Elolvasom a teljes cikket