Estetízórai – és falatozószünettel reagált az Átrium az Operaház büfés döntésére

2 évvel ezelőtt 43
Élcelődő hangulatú bejegyzésükben azt is írták, hogy a szünetekre még a vécét is bezárják, nehogy rontsa a büfé bevételét.
Elolvasom a teljes cikket