Először tárgyalt személyesen Orbán Anita és az ukrán külügyminiszter

1 hónappal ezelőtt 17

Első ízben találkozott személyesen Orbán Anita magyar és Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter, és megállapodtak, hogy a jövő héten folytatódnak a kétoldalú szakért...

Elolvasom a teljes cikket