Életbe lépett az EU legszigorúbb idegenrendészeti szabályrendszere

2 évvel ezelőtt 70
Március elsejétől kell alkalmazni Magyarországon az új idegenrendészeti szabályrendszert, amely január elején lépett hatályba. A törvény célja az, hogy migránsok még vendégmunkásként se érkezhessenek ...
Elolvasom a teljes cikket