Életbe lépett az EU legszigorúbb idegenrendészeti szabályrendszere
2 évvel ezelőtt
70
Március elsejétől kell alkalmazni Magyarországon az új idegenrendészeti szabályrendszert, amely január elején lépett hatályba. A törvény célja az, hogy migránsok még vendégmunkásként se érkezhessenek ...