Eddig ingyenes volt a MOHU-nál, júliustól már fizetned kell ezért a szolgáltatásért

14 órával ezelőtt 10

Július 1-jétől azokban a szelektív hulladékgyűjtő udvarokban, ahol egyébként lehetőség van építési-bontási törmelék leadására is, megszűnik az ingyenesség. Ettől az időponttól kezdve minden leadott...

Elolvasom a teljes cikket