Ebben a könyvben ott van Esterházy, halljuk a hangját, látjuk a gesztusait és ez valami nagyszerű dolog

7 órával ezelőtt 11
A Vanni van beszélgetéseit folytatva újabb beszélgetőkönyv jelent meg Esterházy interjúiból szemlézve, ám most Esterházy „másról” beszél, azaz nem az irodalomról, hanem az egyebekről. Ami nyilván blöf...
Elolvasom a teljes cikket