Döntöttek a tilalomról itthon: ez vár a magyarokra május 18-tól

1 hónappal ezelőtt 19
Hétfőtől már csak Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében van érvényben tűzgyújtási tilalom.
Elolvasom a teljes cikket