Döntött az amerikai bíróság: megint veszített Horvátország a Mol-lal szemben, a nagyvállalat horvát vagyont foglalhat le

3 hónappal ezelőtt 11
236 millió dollár kifizetésére kötelezhetik Zágrábot.
Elolvasom a teljes cikket