Decentralizációt, önálló Műcsarnokot és művészettörténet-oktatást követelnek

2 hónappal ezelőtt 15
„Legyen ismét a terület legfontosabb intézménye a Műcsarnok” – olvasható abban a vitairatban, mely a kortárs magyar képzőművészeti intézményrendszer jövőjéről szól. 
Elolvasom a teljes cikket