Debrecenben épül fel a Magyar Természettudományi Múzeum új központja

4 hónappal ezelőtt 48

Több mint 100 év után először épülhet önálló, kifejezetten a Magyar Természettudományi Múzeum igényeire szabott kiállítóépület és gyűjteményi központ Magyarországon - közölték.

Elolvasom a teljes cikket