Csendben megszüntetett az Apple egy alkalmazást, váratlanul eltűnt az eszközökről

1 héttel ezelőtt 14
Se híre, se hamva a watchOS 27-ben az egyik beszélgetős appnak, pedig az Apple nem beszélt a megszűnéséről.
Elolvasom a teljes cikket