Csak egy futó állt rajthoz a 100 méter döntőjében, miután híre ment, hogy doppingellenőrök érkeztek a versenyre

2 évvel ezelőtt 89

Tömegesen léptek vissza a versenyzők kedden az indiai Delhi állam atlétikai bajnokság...

Elolvasom a teljes cikket